Příběh vzniku MySubs

Tento web, nebo-li tým "MySubs" byl vytvořen na začátku roku 2014, kdy se dvě kamarádky domluvily, že budou překládat Mangy a v pozdější době i Anime. Byly to absolutní fanatyčky do Anime a do Yaoi. "Nanami a K-Xeepy" ♥

Učily se různým novinkám, učily se čistit mangy, vkládat text a zlepšovaly si anglinčtinu. Čas utíkál dál, začínaly nabírat nové čtenáře a s radostí jim překládaly. Ale byly na to samy, snažily se být aktivní, co nejvíce mohly. Chtěly někoho nového nabrat do týmu, jenomže chtěly spíše zůstat v "rodině". A tak se k nim přidala jejich kamarádka "Misaki".

Misaki se moc nehrnula do Mang a taky se ji moc překládat nechtělo... totiž nikdy nezačala překládat, ikdyž ji Nanami několikrát přemlouvala a nabízela pomoc/spolupráci. Samozřejmě přidala ruku k dílu a pustila se do psaní zajímavých článků (např. Vánoce v Japonsku, Animefest atd.) bohužel její články se ztratily. Jen pár fotek tu zůstalo. "AnimeFest 2015" Misaki byla jen šílená fanynka do anime Kuroshitsuji a šikovná metalistka. ♥ "To stále je ."

Čas utíkál dál, byly dost aktivní, měly velkou návšťevnost, pouštěly se do různých projektů. A tak Nanami napadlo, proč si nevytvořit web, kde bychom měly neomezená data a lepší vzhled stránky. Jenomže muselo se za to ročně platit. Stěží jako studentky na to měly. I přesto se do toho pustily. 

 

Ten web byl opravdu úžasný! Velmi se jim dařilo, byly aktivní a překlady lítaly o stošest. Vznikl i projekt Tamen de Gushi, který je momentálně velmi populární a K-Xeepy to velmi těšilo překládat. Jen Misaki už přestala psát články a tak ukončila svou aktivitu v tomto týmu. Ale na dvířka našeho emailu zaklepal človíček. Človíček ze slovenka, který se chtěl k nám přidat do týmu. Tento hrdina se jmenoval Wennzy. A tak se u MySubs rozjel překlad Anime.

Po čase se ze zábavy stala povinnost. K-Xeepy i Nanami to přestávalo bavit, jen lítaly ty komentáře "A kdy bude nová kapitola?" Vyčerpávalo je to a tak si na chvíli daly pauzu. Ta chvíle byla opravdu dlouhá. Pozastavovaly překlady a k některým se už nikdy nevrátily. Návšťevnost klesala velmi rychle. A ani kapička tehdejší radosti nezůstala. Wennzy, Nanami i K-xeepy nebyli aktivní a zavládlo ticho. Web vůbec nevynášel a tak se přesunul zpět na webnode, kde to měli zdarma. A tak se už nemusely starat o peníze.

Z opravdu dlouhého spánku se opět probudily, ale jen Nanami a K-Xeepy. A takhle nás opustil Wennzy .. už se nikdy nevrátíl k překladům. Zůstaly opět samy, obě dvě úspěšně dodělaly maturitu a tak spolu nenavštěvovaly školu. A překladatelky se už nevídaly, samozřejmě zůstaly v kontaktu. Rozjely malou aktivitu a zpět nabíraly návšťevnost. Jen netrvalo dlouho a Nanami s tím sekla. K-Xeepy už byla sama a do velkých projektů se nepouštěla, vydávala jen Tamen de Gushi.

Ale štěstím z nebes ji začala psát fanynka Tamen de Gushi, se kterou si soukromě psala. A tak ji začala lákat, aby se přidala do týmu a začala překládat. Tou novou členkou byla Adri. Adri do webu přinesla žánr Yuri a to s mangou Citrus. K-Xeepy byla velmi šťastná! Nebyla na to sama a tak ji Adri vdechla nového ducha do duše. S radostí opět začala překládat. 

A momentálně se Adri a K-Xeepy snaží nabrat nové čtenáře. Také rozšířit tým. Co bude dál ? Nechme se překvapit! ♥

Zakladatelé:

• K-Xeepy

  

Nanami

 

Manga překladatelé:

Adri

 

PuppySlytherin-senpai

 

Anime překladatelé:

Wennzy

- Aktivní
- Ve zkušební době
- Neaktivní
 

Naše práce je čistý fansub, všechny projekty patří autorům.

Vytvořte si web zdarma!Webnode